Pieluchomajtki

Pieluchomajtki oddychające Super SENI / Super SENI Plus

Pieluchomajtki oddychające zapewniają swobodny dostęp powietrza do skóry podczas ich użytkowania. Przeznaczone są dla osób ze średnim, ciężkim i bardzo ciężkim nietrzymaniem moczu. Mogą być stosowane zarówno u osób prowadzących aktywny tryb życia jak i u osób obłożnie chorych.

Poprzez zastosowanie specjalnego laminatu oddychającego zamiast tradycyjnej folii izolacyjnej, skóra osoby pieluchowanej może przez cały czas swobodnie oddychać. Dzięki temu niebezpieczeństwo powstania podrażnień skóry i odparzeń zredukowane jest do minimum. Stosowanie pieluchomajtek oddychających w znacznym stopniu podnosi komfort chorego i pozwala utrzymać skórę w dobrym stanie.
Zamiast przylepców zostały zastosowane przylepco-rzepy, które zapewniają pewne przytwierdzenie do materiału, jakim jest włóknina wierzchnia.

 

Wkładki urologiczne dla kobiet

Stworzone zostały z myślą o kobietach prowadzących aktywny tryb życia, ceniących sobie komfort i bezpieczeństwo połączone z dyskrecją.

Dwa mniejsze rozmiary (Mini, Normal) wielkością nie odbiegają od podpaski, jednak dzięki specjalnej budowie zapewniają dużo większą chłonność i bezpieczeństwo. Większe rozmiary (Extra, Super, Plus) posiadają dodatkowe gumki w środkowej części i przeznaczone są dla kobiet ze średnim nietrzymaniem moczu.

Wszystkie Seni Lady są wyrobami oddychającymi, mają anatomiczny kształt i szeroki pasek kleju zapewniający łatwe i pewne mocowanie.

 

Wkładki urologiczne dla mężczyzn

To produkt skierowany do mężczyzn z lekkim i średnim nietrzymaniem moczu, prowadzących aktywny tryb życia. Gwarantuje im komfort, bezpieczeństwo, i przede wszystkim dyskrecję.

Budowa oraz kształt wyrobów zostały opracowane w sposób zapewniający maksimum swobody ruchów. Wszystkie produkty są wykonane z laminatu oddychającego, co minimalizuje ryzyko podrażnień skórnych. W ofercie są trzy rodzaje wyrobów serii Seni Man: Active, Normal, Super.

 

Podkłady Seni Soft

Warstwę chłonną podkładów Seni Soft stanowi pulpa celulozowa. Górna warstwa podkładu wykonana jest z miękkiej, przyjaznej dla skóry włókniny, która zapewnia komfort choremu. Podkład od spodu zabezpieczony jest nieprzepuszczalną folią zapobiegającą przedostawaniu się wszelkich płynów na zewnątrz, która dodatkowo wykonana jest z materiału antypoślizgowego zapobiegającego przemieszczaniu się podkładu.

Podkłady Seni Soft dostępne są w dwóch rozmiarach: 60×60 cm i 90×60 cm.

Kod środka: Wyszczególnienie: Refundacja NFZ: Okres używalności: Limit NFZ:
P.100.PM N- pieluchomajtki lub zamienniki do 60 sztuk miesięcznie 100% – do wysokości limitu do 60 sztuk miesięcznie 77 zł
P.101.PM Z- pieluchomajtki lub zamienniki do 60 sztuk miesięcznie 70 % – do wysokości limitu do 60 sztuk miesięcznie 90 zł