Sprzęt toaletowy

Krzesło toaletowe OPEN

Bardzo nowoczesny projekt fotela OPEN stworzył nową generację foteli sanitarnych. Stalowa konstrukcja, malowana proszkowo, wykończenie ze zgrzewanego PVC, podłokietniki wykonywane w technologii bi-materiałowej i wyjmowane siedzisko czynią fotel nadzwyczaj komfortowym i łatwym w codziennym użytkowaniu.

Właściwości:

  • elegancki kształt i anatomiczne siedzisko
  • poszerzona konstrukcja podłokietników, ułatwiająca transport pacjenta
  • wysoki komfort jest rezultatem współpracy projektantów z ekspertami od ergonomii.

 

Basen sanitarny

Basen sanitarny wykonany z tworzywa sztucznego (polipropylen), co pozwala na dezynfekcję i mycie powszechnie stosowanymi środkami. Pomocny w opiece nad pacjentem zmuszonym stale przebywać w łóżku. Pozwala na załatwienie potrzeb fizjologicznych w pozycji leżącej lub pół siedzącej.

 

Kaczka sanitarna męska

Ułatwia opiekę nad pacjentem zmuszonym stale przebywać w łóżku. Pozwala na załatwienie potrzeb fizjologicznych w pozycji leżącej lub pół siedzącej.

 

Nasadka toaletowa CONTACT PLUS

Pianka wtryskiwana w elastyczną, wodoodporną obudowę z PCV czyni nasadkę miękką pod naciskiem, co zapewnia komfort, ale jednocześnie na tyle sztywną, by użytkownik czuł się bezpiecznie. Łatwa instalacja dzięki podwójnemu kołnierzowi – po prostu wciśnij na toaletę.
Czyszczenie za pomocą standardowych, łagodnych środków czyszczących, nie zawierających chloru i dodatków ściernych.

Występuje w wersji z pokrywą lub bez.

 

Nasadka toaletowa CLIPPER III

Nasadka przeznaczona jest do umieszczenia na standardowej muszli sedesowej. Podwyższa sedes o 11 cm. Nasadki sedesowe nadają się do większości popularnych muszli, włączając muszle typu „compact”. Clipper III wyposażona jest w 4 klipsy zapewniające szybkie i skuteczne mocowanie oraz pokrywę zamykającą. Brak elementów metalowych wyklucza korozję.

Maksymalne obciążenie: 185 kg

 

Nasadka toaletowa CLIPPER I

Najprostsze modele, do umieszczenia na toalecie. Posiada zabezpieczenie anty-poślizgowe.

Maksymalne obciążenie: 185 kg